пільги щодо сплати земельного податку

Шановні землевласники та землекористувачі!

 

Плата за землю - обов’язковий платіж у складі податку на майно (Податковий кодекс України)

Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.

Від сплати податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років  (посвідчення багатодітної сімї)

- пенсіонери (за віком);

-ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

-  фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.( 1,2,3 категорія, пільги 4 категорії знято згідно із Законом України від 28.12.2014 р. N 76-VIII)

 Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.

 

Якщо ви маєте підставу для звільнення від сплати податку, принесіть копію пільгового документа та ідентифікаційний код до касира сільської ради та напишіть заяву в Броварській об"єднаній державній податковій інспекції за адресою м.Бровари, вул.Київська, 286 (з собою мати копію паспорта, копію ідентифікаційного кода, копію права власності на земельну ділянку на яку ви хочете отримати пільгу, копію пільгового документа).

Довідки за тел.(045 94) 26-6-29 (касир).


(Щоб уникнути непорозумінь, земельний податок за поточний рік бажано сплачувати до серпня місяця поточного року та показати проплачену квитанцію касиру, або відправити копію за e-mail: pukhivka@ukr.net. Зберігайте проплачені квитанції 

 

 

Comments