ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сілської ради

опубліковано 26 вер. 2011 р., 23:32 Секретар сільради   [ оновлено 23 бер. 2012 р., 02:17 ]
                                                                 Пухівська сільська рада
Броварського району
 Київської області Виконавчий комітет 
Проект 
Р І Ш Е Н Н Я 
Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сілської ради 

Відповідно до ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, Указу Президента України „Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей”, з метою обмеження відвідування неповнолітніми без супроводу батьків та осіб, які їх замінюють, дискотек, інших розважальних закладів та громадських місць і місць продажу спритних напоїв, тютюнових виробів на території сільської ради виконавчий комітет сільської ради 
В И Р І Ш И В:
1.Обмежити час перебування в громадських місцях та розважальних закладах:
- для малолітніх дітей до 21 години у зимовий період та до 22 години у літній період;
- для неповнолітніх дітей до 22 години у зимовий та літній періоди.
2. Дозволити на території сільської ради продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів з 8.00 год. до 20.00 год.
3. Заборонити на території сільської ради продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів з 20.00 год.
4. Заборонити на території сільської ради продаж спиртних напоїв особам до 21 року та тютюнових виробів особам до 18 років.
5. Довести до відома керівників закладів торгівлі усіх форм власності, власників розважальних закладів та дискотек про обмеження перебування неповнолітніх у громадських місцях.
6. Відповідальність за виконання прийнятого рішення покласти на керівників відповідних закладів.


                                                              Сільський голова                                         М.Г.Труба 


                                                                          АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ 
рішення Пухівської сільської ради "Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сільської ради” 

Цей аналіз регуляторного впливу (далі Аналіз) розроблений на виконання та з дотримання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.03 р. № 1160-1У та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308 і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Пухівської сільської ради " Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сільської ради ", як регуляторного акту. 
1. Опис проблеми
Час перебування неповнолітніх у громадських місцях, не відповідає в повному обсязі вимогам Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, Указу Президента України „Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей” інших законодавчих актів, що регулюють діяльність органів влади в даній сфері.
2. Мета та завдання регулювання
Метою даного регулювання є:
- Обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях;
- Обмеження продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів на території сільської ради;
3. Альтернативні способи досягнення цілі
Реалізація мети передбачає обмеження відвідування неповнолітніми дискотек, продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів на території сільської ради.
4. Механізм і заходи, які забезпечать розв’язання визначених проблем шляхом прийняття регуляторного акта
Рішення встановлює:
1.Обмежити час перебування в громадських місцях та розважальних закладах:
- для малолітніх дітей до 21 години у зимовий період та до 22 години у літній період;
- для неповнолітніх дітей до 22 години у зимовий та літній періоди.
2. Дозволити на території сільської ради продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів з 8.00 год. до 20.00 год.
3. Заборонити на території сільської ради продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів з 20.00 год.
4. Заборонити на території сільської ради продаж спиртних напоїв особам до 21 року та тютюнових виробів особам до 18 років.
5. Обгрунтування можливостей досягнення визначених цілей
Досягнення мети, зазначеної у пункті 2 цього Аналізу, є можливим завдяки прийняттям рішення виконавчого комітету Пухівської сільської " Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сільської ради "
Розробка рішення виконавчого комітету Пухівської сільської ради здійснюється за принципами:
· законності;
· гласності (відкритості та загальнодоступності);
· колегіальності.
6. Очікувані результати
1. Показником результативності є забезпечення виконання даного рішення керівниками закладів торгівлі усіх форм власності, власниками розважальних закладів та дискотек.
2. У відповідності до частини 5 статті 12 Закону України "Про засади державної регулятивної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.03 р. № 1160-1У рівень поінформованості суб"єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень рішення визначається кількістю осіб, які:
· прочитають зазначене рішення на офіційному сайті сільської ради за результатами оприлюднення;
· отримують регуляторний акт за запитами до виконкому сільської ради;
7. Обгрунтування терміну дії рішення
Рішення є регуляторним нормативно-правовим актом, який діє на невизначене коло осіб, є загальнообов"язковим до застосування на території села Пухівка, термін дії якого довгостроковий ( до прийняття нових нормативно-правових актів). У разі потреби, за підсумками аналізу відстеження його результативності, у нього вноситимуться зміни та коригування. Ризик зовнішніх чинників відсутній, так як впровадження рішення " Про обмеження часу перебування неповнолітніх в громадських місцях та продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів на території сільської ради " відповідає чинному законодавству.
8.Визначення заходів відстеження результативності рішення
Оцінка ефективності регуляторного акту буде здійснюватись за допомогою проведення базового та періодичного відстеження результативності регуляторного акту.
Джерелами інформації для відстеження результативності регуляторного акту будуть слугувати періодичні перевірки.
Comments