Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пухівської сільської ради"Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території Пухівської сільської ради на 2020 рік

опубліковано 12 черв. 2019 р., 06:53 Секретар сільради

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Пухівської сільської ради"Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території Пухівської сільської ради на 2020 рік

 

 

ПУХІВСЬКА СІЛЬСКА РАДА

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Про оприлюднення проекту рішення Пухівської сільської  ради

"Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного  та акцизного податків на території Пухівської сільської ради

на 2020 рік"

 

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 3 1160-1У від 11.09.2003 р та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань, виконавчий комітет Пухівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Пухівської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території Пухівської сільської ради на 2020 рік".

 

Мета даного проекту є встановлення на території Пухівської сільської ради переліку таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, транспортний податок, єдиний податок,  туристичний збір та акцизний збір відповідно до вимог кодексу, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до селищного бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Пухівської сільської ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 07413, с. Пухівка, вул. Центральна, 118А, тел. 045-94-26-145, 045-94-26-235.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Пухівської сільської ради «http://www.pukhivka-rada.gov.ua/ »

Зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об"єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

 

 

 

 

Секретар ради                                                               А. ПИСАРЕНКО

Comments