РІШЕННЯ “Про затвердження Статуту комунального підприємства «Пухівське» та призначення директора комунального підприємства»

опубліковано 11 лист. 2011 р., 05:51 Секретар сільради   [ оновлено 11 лист. 2011 р., 05:51 ]
Пухівська сільська рада 
Броварського району Київської області 
РІШЕННЯ 
 “Про затвердження Статуту комунального підприємства «Пухівське» та призначення директора комунального підприємства» 
 Заслухавши інформацію сільського голови Труби М.Г., в якій він ознайомив депутатів сільської ради із Статут комунального підприємства «Пухівське», керуючись ст.26, п.10 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада
 В И Р І Ш И Л А : 
 1.Затвердити Статут Комунального підприємства «Пухівське»
 2.Затвердити розпорядження сільського голови Труби М.Г. від 07 жовтня 2011 року за №104 «Про призначення на посаду директора комунального підприємства «Пухівське» Дзюбу Костянтина Степановича з 17 жовтня 2011 року.
 3.Встановити місце знаходження комунального підприємства «Пухівське» за адресою:
07413, україна, Київська область, Броварський район, село Пухівка, вул.Радгоспна, 39а.
 4.Встановити мінімальний розмір статутного фонду комунального підприємства «Пухівське» у розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів місцевого бюджету сільської ради, а саме бюджету розвитку села та сформувати статутний фонд в повному обсязі перед державною реєстрацією підприємства.
 5.Доручити директору комунального підприємства «Пухівське» здійснити реєстрацію підприємства у встановленому законом порядку та підписати Статут підприємства у нотаріуса.
 6.Уповноважити директора комунального підприємства «Пухівське» відкрити тимчасовий рахунок для формування статутного внеску в установі банку та визнати його уповноваженою особою на право розпорядчого підпису.

Сільський голова М.Г.Труба
Село Пухівка
“ 17 ” жовтня 2011 року
 №332 -ІХ-УІ
Comments