Плакся Сергій Лукич

    Народився 7 серпня 1947 року в селі Іскрене Шполянського району Черкаської області в сім'ї колгоспників.
    У 1967 році закінчив Звенигородський сільськогосподарський технікум. У цьому ж році розпочав свою трудову діяльність брига­диром в радгоспі «Червона Зірка».
    У 1974 році заочно закінчив Білоцерків­ський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «агроном». Згодом призначений на посаду головного агронома и радгоспі "Великодимсрський», пізніше займав посаду директора радгоспів: «Перемога», «Великодимерський» та «Пухівський».
    У 1991 році Плакся Сергій Лукич разом з дружиною Плаксєю Марією Василівною та трьома синами - Валентином, Юрієм та Олегом заснував фермерське господарство «Журавушка», де обійняв посаду голови господарства.
    Господарство разом із вироб­ництвом сільськогосподарської продукції займається її перероб­кою, спеціалізується на вирощу­ванні картоплі, овочів, тварин­ництві — молочного напряму (850 голів ВРХ), свинарстві, діє власна свиноферма (700 голів), у складі господарства 4000 га землі в об­робітку. 80 га відведено під овочі. 300 га — під пшеницю. 200 га — під ячмінь, під кукурудзу на зерно -1000 га.
    Реалізується по Україні що­річно 10000 тонн картоплі. Діє свій цех э переробки м'яса.
    Голова господарства працює над розширенням обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, дбає про надання насе­ленню відповідної допомоги в обробітку присадибних земельних ділянок, зборів врожаю зернових, забезпеченні посівним матеріалом, сіном та соломою, зерном.
    За високі досягнення у праці та розвиток сільського господар­ства неодноразово відзначався по­чесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, Київської облас­ної державної адміністрації, на­городжений медаллю Президента України "За працю та звитягу».

 

 

Comments