Секретар Предстоятеля УПЦ очолив освячення храму в селі Пухівка

опубліковано 12 бер. 2012 р., 07:42 Секретар сільради   [ оновлено 10 квіт. 2012 р., 04:30 ]

14 листопада 2011 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні керуючого Броварським вікаріатством єпископа Броварського Феодосія звершив Велике освячення храму і Божественну літургію в храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці в селі Пухівка Броварського району.
    

Преосвященним владикам співслужили благочинний району
 протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Роман Новіков, духовенство Київської єпархії. 
Після читання Євангелія єпископ Феодосій вимовив проповідь про головне місце храму в житті християнина і привітав з Великим освяченням храму парафіян, призвавши їх зберегти пам'ять про цей день на довгі роки. 

На заздравній єктенії були проголошені прохання про здоров'я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, після яких владика Олександр колінопреклонно виголосив молитву про одужання Владики.  
Після закінчення літургії архієпископ Олександр звернувся із словом поздоровлення до духовенства і прихожан та передав в дар храму ікону Божої Матері "Семистрільна".
Comments