НОВОРІЧНІ СВЯТА

опубліковано 21 груд. 2015 р., 07:26 Секретар сільради   [ оновлено 21 груд. 2015 р., 07:50 ]

Різдвяні дива!

Усі ми родом із дитинства. Адже навіть дорослі люди чекають від Різдвяних свят  дива, а що вже казати про малечу! Діти щиро вірять у Святого Миколая,  Діда Мороза, вірять у різдвяні дива.

Для всіх першокласників добрий Дух у образі С. В. Дороша приніс  «миколайчики» просто до школи.

Вихованці дитячого закладу «Десняночка» отримали подарунки від директора ЖБК «Десна» Ткачука Миколи Олексійовича.

Учні молодших класів Пухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками дійства, в якому на них чекали найрізноманітніші пригоди. Діти  змагалися у спритності та кмітливості, пригощалися смачним узваром, печивом, екзотичними фруктами і звичайно ж – отримали подарунки від дідуся Миколая. Організатором і спонсором цього свята, що відбулось у розважальному комплексі «Авантюрист», стало ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД».

Та Різдвяні дива на цьому не скінчились! Школярі Пухівки матимуть ще багато новорічних подарунків, а от один із них – особливий. Це поїздка учнів середніх класів на виставу «Том Сойєр» до одного з театрів столиці. Вона подарована юним театралам спонсорами, адже наші шановні меценати – П. О. Іваненко та депутати Пухівської  сільської ради В. Є. Томін і Б. А. Щиголь, піклуються і про духовний розвиток майбутньої зміни,  про формування у дітей естетичних смаків.

              
ą
Секретар сільради,
21 груд. 2015 р., 07:26
ą
Секретар сільради,
21 груд. 2015 р., 07:26
Comments