Сучасність


День села у Пухівці 30 вересня 2017 року

опубліковано 4 жовт. 2017 р., 04:38 Секретар сільради   [ оновлено 4 жовт. 2017 р., 22:45 ]

Новорічні вечорниці

опубліковано 29 груд. 2015 р., 01:57 Секретар сільради   [ оновлено 29 груд. 2015 р., 03:07 ]


НОВОРІЧНІ СВЯТА

опубліковано 21 груд. 2015 р., 07:26 Секретар сільради   [ оновлено 21 груд. 2015 р., 07:50 ]

Різдвяні дива!

Усі ми родом із дитинства. Адже навіть дорослі люди чекають від Різдвяних свят  дива, а що вже казати про малечу! Діти щиро вірять у Святого Миколая,  Діда Мороза, вірять у різдвяні дива.

Для всіх першокласників добрий Дух у образі С. В. Дороша приніс  «миколайчики» просто до школи.

Вихованці дитячого закладу «Десняночка» отримали подарунки від директора ЖБК «Десна» Ткачука Миколи Олексійовича.

Учні молодших класів Пухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками дійства, в якому на них чекали найрізноманітніші пригоди. Діти  змагалися у спритності та кмітливості, пригощалися смачним узваром, печивом, екзотичними фруктами і звичайно ж – отримали подарунки від дідуся Миколая. Організатором і спонсором цього свята, що відбулось у розважальному комплексі «Авантюрист», стало ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД».

Та Різдвяні дива на цьому не скінчились! Школярі Пухівки матимуть ще багато новорічних подарунків, а от один із них – особливий. Це поїздка учнів середніх класів на виставу «Том Сойєр» до одного з театрів столиці. Вона подарована юним театралам спонсорами, адже наші шановні меценати – П. О. Іваненко та депутати Пухівської  сільської ради В. Є. Томін і Б. А. Щиголь, піклуються і про духовний розвиток майбутньої зміни,  про формування у дітей естетичних смаків.

              

Вручення державних актів на земельні ділянки жителям села Пухівка

опубліковано 2 квіт. 2012 р., 01:25 Секретар сільради   [ оновлено 7 груд. 2014 р., 23:50 ]

    22 березня –голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко та радник Прем’єр-міністра України, депутат міської радиС.М.Федоренко урочисто вручили 41 державний акт на земельні ділянки жителям села Пухівка.


Секретар Предстоятеля УПЦ очолив освячення храму в селі Пухівка

опубліковано 12 бер. 2012 р., 07:42 Секретар сільради   [ оновлено 10 квіт. 2012 р., 04:30 ]


14 листопада 2011 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні керуючого Броварським вікаріатством єпископа Броварського Феодосія звершив Велике освячення храму і Божественну літургію в храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці в селі Пухівка Броварського району.
    

Преосвященним владикам співслужили благочинний району
 протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Роман Новіков, духовенство Київської єпархії. 
Після читання Євангелія єпископ Феодосій вимовив проповідь про головне місце храму в житті християнина і привітав з Великим освяченням храму парафіян, призвавши їх зберегти пам'ять про цей день на довгі роки. 

На заздравній єктенії були проголошені прохання про здоров'я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, після яких владика Олександр колінопреклонно виголосив молитву про одужання Владики.  
Після закінчення літургії архієпископ Олександр звернувся із словом поздоровлення до духовенства і прихожан та передав в дар храму ікону Божої Матері "Семистрільна".
Мешканці села Пухівка вирішили об'єднатися в громадську організацію для захисту водойм, що знаходяться на території селищної громади.

опубліковано 12 бер. 2012 р., 07:40 Секретар сільради   [ оновлено 12 квіт. 2012 р., 05:16 ]


03.10.2011 

Ігор Степченко, організатор зборів:

 “Шановні земляки, друзі. Зійшлися ми сюди , на берег красуні Десни, поговорити про наше минуле, сучасне, майбутнє, та з Божою поміччю почати благородну справу. Не так давно, ми пам'ятаєм, коли ще не було дач навкруги і земля наша не була товаром, і всі "старики" і "старухи" були доступні з усіх сторін та

повні різноманітної риби. Ми навіть і не задумувались над тим, що може бути якось по іншому. Пройшло небагато часу, і під'їхати до Десни та до Круглого озера вже проблематично, а в деяких місцях навіть підійти неможливо. З'явились нові хазяї та пани, для яких закони що дишло, і будуються огорожі до самої води, а
влада тільки руками розводить. Пройде не багато часу, і нашим нащадкам бачити красу землі нашої і користуватися дарами природи вже не доведеться. Якщо не збережем для внуків і правнуків хоча б того що лишилось, гріш нам ціна. Не можливо відстоювати свої права і свободи сидячи за високими парканами в своїх дворах і виглядаючи через загратовані вікна. Не можливо одному, навіть дуже сильному і грошовитому, захистити себе від свавілля людей без честі і совісті, але з тугими гаманцями. Для того, щоб розігнутись і встати з колін, ми повинні об'єднатись, бо гуртом навіть кашу їсти не погано, не кажучи вже про батька.

 Якось обговорюючи з друзями цю проблему, в одного з нас виникла ідея, яку я й виношу на ваш розсуд.

 Ідея полягає ось у чому. Маючи навкруги села певну кількість водойм та озер, а також славні традиції рибальства, об'єднатися в громадську організацію для захисту наших природних багацтв. Історично склалося так, що село поділяється приблизно на 5 рівнозначних кутків, біля яких знаходяться водойми, які потребують очистки, приведення в порядок та зариблення.

 Структура організації виглядає так: Голова та його заступник вибираються установчими зборами, а члени правління делегуються від кожного кутку по одному.

Так як деякі озера знаходяться на межах з сусідніми селами, то пропоную запросити сусідів до нашої справи, і з часом все Придесення Київської обл.

 Співпрацюючи з органами місцевого самоврядування та запрошуючи до співпраці фахівців ми зможемо визначитись з чого почати, а починати боротьбу за збереження водойм для громади треба вже сьогодні, бо завтра може бути вже пізно.

 Пухівський сільський голова Труба Микола Григорович підтримав односельців, підкресливши, що це дуже своєчасна ініціатива, пообіцяв в усьому сприяти та підтримувати в розпочатій справі.

 Він розповів, як під час пожежі торф'яників, коли понаїздило багато пожежних машин, вони брали воду і в затоці, яку збудували бобри, а зараз в місцях проживання бобрів хтось розставляє капкани.

 Микола Труба наголосив на тому, що біля кожної водойми міліціонера не поставиш і тому громада повинна сама слідкувати, щоб не було рибалок з електровудками, щоб не підпалювали суху траву, тому що вогонь знищує все живе і щоб знову відновити природу, потрібні роки.

 Раніше під час повені піднімалась вода в Десні і вода сама очищала озера.

 За водоймами потрібно слідкувати самим, щоб вони не перетворювалися в гниючі болота та смітники.Автор: Редакцiя газети "7 днiв"


опубліковано 5 бер. 2012 р., 04:50 Секретар сільради   [ оновлено 12 бер. 2012 р., 07:51 ]


1-7 of 7