Символіка

Сучасний герб

В зеленому полі з срібною шиповидною базою - золота рослина пухівки з трьома срібними квітками. База обтяжена лазуровим нитяним шиповидним поясом. Щит облямований декоративним картушем і увінчаний золотою сільською короною.
Квітка пухівки розкриває назву села. Це - багаторічна трав'яниста рослина, росте на болотах, цвіте в травні-червні. Відцвітаючи, колоски перетворюються у пишні сніжно-білі султани, які здалеку нагадують великі квітки. Лазуровий пояс символізує річку Десну серед озер і боліт

Хоругва

Хоругва являє собою прямокутне зелене полотнище з білою шиповидною смугою внизу, на якій - синій шиповидний нитяний пояс. В центрі - жовта рослина пухівки з трьома білими квітками.

Зміст символіки
Емблемою села є квітка пухівка, що розкриває назву села. В Україні росте п'ять видів пухівки. Пухівка широколиста використовується в народній медицині. Це - багаторічна трав'яниста рослина , росте на болотах, цвіте в травні-червні. Відцвітаючи, скромні колоски перетворюються у пишні сніжно-білі султани з волосків, які здалеку нагадують великі квіти.
Синя смужка, що нагадує хвилю і зображена на білій смузі, символізує річку Десну серед озер і боліт.