Відомості про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру секретаря Пухівської сільської ради Броварського району Київської області Стриженюк Марії Йосипівни та членів її сім’ї за 2013 рік.

опубліковано 10 вер. 2014 р., 00:45 Секретар сільради

Відповідно до чинного законодавства публікуємо відомості про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру секретаря Пухівської сільської ради Броварського району Київської області Стриженюк Марії Йосипівни та членів її сім’ї за 2013 рік.

Члени сім’ї декларанта:

1.Стриженюк М.В, - 1939 р.н. – чоловік

Відомості про доходи:

Загальна сума доходу Стриженюк М.Й., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні склала 113408 грн., в тому числі:

Заробітна плата, інші виплати та нагороди, нараховані Стриженюк М.Й., відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору, склали - 73252 грн.,

матеріальна допомога-  11596 грн.,

Страхові виплати, страхові відшкодування, викупні суми та пенсійні виплати, що сплачені декларанту за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу – 28560 грн.

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї, одержаного з джерел в Україні, склала -43200 грн., в тому числі:

Страхові виплати, страхові відшкодування, викупні суми та пенсійні виплати, що сплачені декларанту за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу 43200 грн.

Відомості про нерухоме майно:

Декларанта:

Земельна ділянка 3000 кв.м в с.Пухівка.

Членів сім’ї декларанта: 4480 кв.м в с.Пухівка

Житлові будинки: с.Пухівка 120 кв.м

Автомобіль ВАЗ-31029, об’єм двигуна-  2,5 , 1992 року випуску

Засвідчую правильність зазначених у цій Декларації відомостей:

Секретар Пухівської с/ради                                          М.Й.Стриженюк