Увага! Каранин!

опубліковано 23 бер. 2020 р., 05:53 Секретар сільради

Шановні Пухівці, в зв’язку із всеукраїнським карантином та згідно розпорядження Постійної комісії з питань ТЕБ та НС «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введення додаткових обмежувальних заходів на території Пухівської сільської ради Броварського району», просимо без нагальних потреб не залишати своїх домівок.

Порушення правил щодо карантину передбачених законом «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями тягне за собою накладення штрафу на громадян у сумі від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. до 34 тис. грн).