Сообщение без заголовка

опубліковано 22 лют. 2016 р., 23:55 Секретар сільради

Оголошення

ІУ сесією УІІ скликання  Пухівської сільської ради прийнято  рішення  від 19 лютого 2016 року «Про виготовлення детального плану території  для земельної ділянки гр. Морева Олексія Євгеновича  площею 0,0625 га розміщеної в с. Пухівка вул. Соболівська 10-г. Виготовлення детального плану території буде здійснюватись з обов»язковим виконанням екологічних, санітарних, містобудівних норм.

Розроблений проект детального плану території буде оприлюднений згідно Постанови Кабінету Міністрів № 555 від 25.01.2001 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості.