Сообщение без заголовка

опубліковано 16 лют. 2016 р., 04:37 Секретар сільради

Оголошення

2 сесією УІІ скликання  Пухівської сільської ради прийнято  рішення за №27 від 14 грудня 2015 року «Про виготовлення детального плану території  для земельної ділянки гр. Єременка Ярослава Анатолійовича  площею0,1500 га розміщеної в с. Пухівка вул. Промислова 1. Виготовлення детального плану території буде здійснюватись з обов»язковим виконанням екологічних, санітарних, містобудівних норм.

Розроблений проект детального плану території буле оприлюднений згідно Постанови Кабінету Міністрів № 555 від 25.01.2001 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості.