Шановні односельці!

опубліковано 4 січ. 2021 р., 10:32 Секретар сільради

Вітаю вас із прийдешнім Новим роком! Бажаю всім нам міцного здоровя та кріпкого імунітету до різних видів інфекцій!

Нехай в минулому році залишається все те, що принесло розлад до нашого села! Від щирого серця бажаю вам злагоди та розуміння, достатку та домашнього затишку!

Вже розпочався новий робочий рік, а разом з ним і проблеми, які  турбують кожного жителя нашого села. Мова йде про вивіз сміття….

Вже скільки ми про нього і пишемо, і фотографуємо, і прибираємо, і проводимо суботники…. А воно як було, так і є, а ще й примножується… Дане питання потребує комплексного, виваженого рішення, яке зараз спільно шукають голова, керівники комунальних служб, старости та депутати в нашій новоствореній ОТГ.

З січня 2021 року вивіз побутових відходів на території нашого села здійснюється комунальним підприємством Рожнівське. Наше КП «Мрія» буде реформоване, шляхом приєднання до КП Рожнівське.

На даний час у Пухівці започатковано змішаний тип збору сміття, а саме: сміттєві баки та вивіз пакетів із відходами. Але, як показує практика, ні один, ні другий метод не працює без здорового глузду наших мешканців. Поки ми самі не навчимося культурі поводження з відходами – ніякі комунальні служби, депутати, старости, голови і т.д. не зможуть справитися з даною проблемою!

Вже ні для кого не новина, що потрібно сортувати сміття! Так, і це повинно запрацювати в нашій громаді!!! Інакше, ми просто потонемо у відходах «власного виробництва»….

Давайте разом шукати вихід із цієї «багнюки»….  Можливо у вас або ваших знайомих, є успішний досвід подолання даної проблеми… Чекаємо Вас із пропозиціями, за адресою: Київська обл., Броварський р-н., с.Пухівка, вул.Центральна, 118А.

Вивіз сміття в пакетах відбуватиметься в понеділок: (Глибовець)

вул.Гагаріна, вул.Шевченка, пр.Шевченка, вул.Польова, вул.Космонавтів, вул.Рожівська, вул.Мисливська, вул.Тиха

у вівторок:

вул.Центральна, вул.Армійська, вул.Єдності