Про скликання позачергової сорок третьої сесії сьомого скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 4 груд. 2019 р., 06:53 Секретар сільради

На підставі ст. 42, п. 2 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту сільської ради:

1.      Призначити засідання XLIII сесії VII скликання Пухівської сільської ради Броварського району Київської області на 06 грудня 2019 року на 18:00 год.

2.      На засіданні сесії винести та розглянути наступні питання:

1.      Про внесення змін до рішення № 5-I-VII від «05» листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Пухівської сільської ради».

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

2.      Про внесення змін до рішення сесії Пухівської сільської ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 1122-XXXIII-VII «Про затвердження бюджету Пухівської сільської ради на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає: головний бухгалтер Пухівської сільської ради Шкавера Л.Д.

3.      Про паспортизацію водних об’єктів в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

4.      Про надання повноважень сільському голові.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

5.      Звернення до проектних організацій щодо виготовлення документації по водних об’єктах в селі Пухівка.

6.      Земельні питання.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

7.      Про виконання рішень судів.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

8.      Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

9.      Різне.

3.      До участі в роботі сесії запросити керівників структурних підрозділів сільської ради та працівників апарату, що відповідальні за винесені на розгляд сесії питання.

Сільський голова                                                                М.Г. Труба