Про скликання чергової сорок четвертої сесії сьомого скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 4 груд. 2019 р., 06:54 Секретар сільради   [ оновлено 5 груд. 2019 р., 05:11 ]

На підставі ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту сільської ради:

1.      Призначити засідання XLIV сесії VII скликання Пухівської сільської ради Броварського району Київської області на 24 грудня 2019 року на 18:00 год.

2.      На засіданні сесії винести та розглянути наступні питання:

1.      Про затвердження бюджету Пухівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: головний бухгалтер Пухівської сільської ради Шкавера Л.Д.

2.      Різне.

3.      До участі в роботі сесії запросити керівників структурних підрозділів сільської ради та працівників апарату, що відповідальні за винесені на розгляд сесії питання.

Сільський голова                                                                М.Г. Труба