Про скликання позачергової 25 сесії 7 скликання

опубліковано 11 трав. 2018 р., 06:20 Секретар сільради   [ оновлено 11 трав. 2018 р., 06:29 ]
15 травня 2018 року о 16.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХV позачергової сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

2.      Про направлення звернення до Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України щодо фінансування добудови Будинку культури на 400 відвідувачів з залою на 300 місць у с. Пухівка Броварського району, Київської області.

Доповідає: спеціаліст з юридичних питань Мамчур А.П.

3.      Про внесення змін до Порядку про проведення громадських слухань в селі Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: спеціаліст з юридичних питань Мамчур А.П.

4.      Щодо розгляду звернення депутатів Пухівської сільської ради Броварського району Київської області сьомого скликання.

5.      Різне