Про скликання позачергової сесії

опубліковано 1 лип. 2015 р., 06:47 Секретар сільради   [ оновлено 1 лип. 2015 р., 06:47 ]

ПУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ   КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  22 червня   2015 року                                                                                           №42

с.Пухівка

Про скликання ХХХУІІІ (позачергової) сесії УІ скликання

Пухівської сільської ради

Відповідно до ч.9 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” №280/97-ВР від 21.05.2003 року /з наступними змінами/:

1.Скликати ХХХУІІІ (позачергову) сесію УІ скликання Пухівської сільської ради   03 липня 2015  року о 10 годині в приміщенні Пухівської сільської ради.

2.На засідання сесії розглянути такі питання:

Порядок денний:

1.Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного обєднання територіальних громад.

2.Про розгляд звернень голів Рожнянської та Літківської сільських рад щодо  ініціювання добровільного обєднання територіальних громад.

Сільський голова                                                                    Труба М.Г.