Про скликання позачергової ХХХ сесії VII скликання

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 06:49 Секретар сільради
05 жовтня 2018 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХХ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Про зміни до бюджету на 2018 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

2.      Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільному дитячому закладі «Десняночка».

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

3.      Про уточнення площі оренди приміщення Пухівської МА ЗПСМ в звязку з медичною реформою.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

4.      Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради  А.Г. Писаренко

5.      Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Доповідає: секретар комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Климась М.І.

6.      Різне.