Про скликання позачергової 42 сесії 7 скликання від 24 жовтня 2019 року

опубліковано 21 жовт. 2019 р., 06:56 Секретар сільради   [ оновлено 21 жовт. 2019 р., 06:58 ]
24 жовтня 2019 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання позачергової 42 сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

2.      Про паспортизацію водних обєктів в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

3.      Про надання повноважень сільському голові.

4.      Звернення до проектних організацій щодо виготовлення документації по водних обєктах в селі Пухівка.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

5.      Земельні питання.

Доповідає: голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Щиголь Б.А.

6.    Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

7.      Різне.