Про скликання ІІ пленарного засідання ХХХІ сесії

опубліковано 12 лист. 2018 р., 23:11 Секретар сільради   [ оновлено 12 лист. 2018 р., 23:13 ]
15 листопада 2018 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться друге пленарне засідання XХХІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

2. Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

3. Про внесення змін до рішення про місцеві податки і збори на 2019 рік

4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Доповідає: секретар комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Климась М.І.

5. Різне