Про скликання ХХ сесії VII скликання від 05.12.2017 року

опубліковано 8 лист. 2017 р., 06:48 Секретар сільради   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 06:49 ]
05 грудня 2017 року о 16.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.                  Звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 року.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

2.                  Зміни до бюджету на 2017 рік.

3.                  Про затвердження заробітної плати сільському голові

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

4.                  Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

5.                      Про надання ПАТ «Київоблгаз» у користування газових мереж

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

6.                  Земельні питання.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Волянська Н.П.

7.                  Різне.