Про скликання ХХІІ сесії VII скликання

опубліковано 22 січ. 2018 р., 22:52 Секретар сільради   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 22:54 ]
06 лютого 2018 року о 16.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХІІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку села Пухівка за 2017 рік.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

2.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

3.Про затвердження заробітної плати сільському голові.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

4.Про внесення змін до рішення за №867-ХХІ-VII від 21.12.2017 року    «Про затвердження бюджету на 2018 рік.»

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

5.Про зміни до штатного розпису Пухівської сільської ради.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д., секретар сільської ради Писаренко А.Г.

6.                   Звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики у 2017 році.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

7.Про встановлення плати для батьків за харчування дітей в ДНЗ «Десняночка».

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

8.Про погодження договорів, укладених між ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД» та КП «Мрія», КП «Пухівське».

9.Про надання одноразової матеріальної допомоги

10.               Земельні питання.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Волянська Н.П.

11.               Різне.