Про скликання 8 сесії VII скликання

ПУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО  РАЙОНУ   КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від «19» серпня 2016 року                                                                                          № _____

с. Пухівка

Про скликання позачергової 8 сесії VII скликання

Пухівської сільської ради

Відповідно до ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.2003 року /з наступними змінами/:

1. Скликати позачергову 8 сесію VII скликання Пухівської сільської ради 26 серпня 2016 року о 15 годині в приміщенні Пухівської сільської ради.
  2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд звернення Расюк Н.І. щодо неналежного розгляду звернення сільським головою Трубою М.Г. та з інших питань.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  3. Про відмову у наданні земельних ділянок.
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, цільове призначення яких змінюється.
  6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Сільський голова                                 М.Г.Труба