Про скликання 45 сесії 7 скликання від 27.02.2020 р.

опубліковано 6 лют. 2020 р., 07:09 Секретар сільради   [ оновлено 6 лют. 2020 р., 07:12 ]
  1. Скликати 45 сесію VII скликання Пухівської сільської ради «27» лютого 2020 року о 18.00 годині в приміщенні Пухівської сільської ради.

1. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1. Про затвердження бюджету на 2020 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради  Шкавера Л.Д.

2.      Про заключення договору з надання  юридичних послуг.

Доповідає: Секретар сільської ради Покидько Л.І.

3.      Про преміювання секретаря сільської ради.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради  Шкавера Л.Д.

4.      Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Писаренко В.І.

5.         Земельні питання.

Доповідає: голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Щиголь Б.А., співдоповідь землевпорядника Ковальчук В.І.

6.      Про затвердження тарифів по КП «Мрія»

7.        Різне.