Про скликання 28 сесії VII скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 20 серп. 2018 р., 22:47 Секретар сільради   [ оновлено 20 серп. 2018 р., 22:50 ]
30 серпня 2018 року о 16.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХVІІІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Звіт про виконання бюджету за І півріччя 2018 року.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

2.      Про зміни до бюджету на 2018 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

3.      Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

4.      Про подовження терміну дії контракту між Пухівською сільською радою та директором комунального підприємства «Мрія».

5.      Земельні питання

Доповідає: секретар комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Климась М.І.

6.      Різне.