Про скликання 15 сесії 7 скликання 25 травня 2017 року

опубліковано 10 трав. 2017 р., 06:09 Секретар сільради
25 травня 2017 року о 13.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання 15 сесії VIIскликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про затвердження звіту про виконання бюджету за І квартал 2017 року.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

2.     Про зміни до бюджету на 2017 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

3.     Про затвердження заробітної плати сільському голові.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

4.     Про надання матеріальної допомоги малолітнім дітям-напівсиротам Приходько Р. С. та Бабенко Н.М.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

5.     Про надання матеріальної допомоги малолітній дитині-сироті Савіновій В.О.

6.     Про передачу в оренду приміщення аптеки.

7.     Про прийняття у комунальну власність приміщення будинку культури

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

8.     Про затвердження порядку проведення громадських слухань з питання добровільного обєднання територіальних громад.

Доповідає: спеціаліст з юридичних питань Мамчур А.П.

9.     Земельні питання.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Волянська Н.П.

10.                       Різне.