Про скликання ХІІІ сесії VII сликання 17.02.2017 року

опубліковано 18 січ. 2017 р., 01:16 Секретар сільради   [ оновлено 18 січ. 2017 р., 01:20 ]

17 лютого 2017 року в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XІІІ сесії VII скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Пухівської територіальної громади за 2016 рік.

2.     Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2016 рік.

3.     Про зміни до бюджету на 2017 рік

4.     Про затвердження заробітної плати сільському голові.

5.     Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань тендерних закупівель.

6.     Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в селі Пухівка Броварського району Київської області.

7.     Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади села Пухівка та затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади села Пухівка.

8.     Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території Пухівської сільської ради.

9.     Про затвердження Положення про порядок  продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна у селі Пухівка Броварського району Київської області.

10.  Прийняття у комунальну власність приміщення Пухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Приміщення Пухівської мед амбулаторії, приміщення ДНЗ «Десняночка» та приміщення будинку культури по вул.. Липовій.

11. Земельні питання.

12. Про затвердження детального плану території торгівельних, виробничо-складських приміщень по вул.. Промисловій.

13. Різне.