ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ с. Пухівка

опубліковано 22 лип. 2019 р., 01:18 Секретар сільради
    З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку із розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Пухівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації».

Замовником проекту виступає виконавчий комітет Пухівської сільської ради, розробником проекту – ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд» на підставі рішення Пухівської сільської ради від 14.08.2015 року № 1813 «Про внесення змін до генерального плану с.Пухівка».

Проект «Зміни до генерального плану с. Пухівка» розробляється з метою визначення цільового призначення з відображення існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, проведення благоустрою з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна 22.08.2019 року під час його прилюдного обговорення у приміщенні адмінбудівлі сільської ради за адресою: с.Пухівка, вул. Центральна,118А

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються з 19.07.2019 по 19.08.2019 року в с.Пухівка приміщення сільської ради.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту містобудівної документації (подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил). Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території с.Пухівка

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території с.Пухівка

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території с.Пухівка

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані іншими особами або подані після 19.08.2019 року залишаються без розгляду.

Датою проведення громадських слухань визначити 22.08.2019 року о 10:00 приміщенні сільської ради с.Пухівка