Про перенесення засідання тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 12 лип. 2019 р., 04:26 Секретар сільради   [ оновлено 14 лип. 2019 р., 23:45 ]

1. Перенести засідання  XХХІХ сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 11 липня 2019 року на 16 липня 2019 року у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1.    Перенести засідання  XХХІХ сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 11 липня 2019 року на 16 липня 2019 року у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1.    Про затвердження звіту про виконання бюджету за І півріччя 2019 року

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д..

2.    Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2018 рік.

Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д..

3.    Про внесення змін до рішення №1122-ХХХІІІ-VII від 20.12.2018 року «Про затвердження бюджету Пухівської сільської ради на 2019 рік».

4.    Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка

Доповідає: секретар комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Писаренко В.І.

5.    Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території Пухівської сільської ради на 2020 рік"

6.    Про  надання ПАТ «Київоблгаз» у користування газових мереж.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

7.    Земельні питання.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Ковальчук В.І..

8.    Про продовження терміну дії цивільно-правового договору з Пшеничною Л.І.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

9.    Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

10. Різне.

3. Розпочати роботу засідання XХХІХ сесії VII скликання Пухівської сільської ради сільської ради о 19.00  годині.