Про перенесення засідання позачергової XLIII сесії VIIскликання Пухівської сільської ради

опубліковано 9 груд. 2019 р., 07:18 Секретар сільради   [ оновлено 9 груд. 2019 р., 07:19 ]

На підставі ст. 42, п.2 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту сільської ради :

1.  Перенести засідання  XLІIІ сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 06 грудня 2019 року на 13 грудня 2019 року на 18:00 у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1. Про внесення змін до рішення №5-І- VII від «05» листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Пухівської сільської ради»

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

2. Про внесення змін до рішення  сесії Пухівської сільської ради VII скликання від 20 грудня 2018 року №1122-XXXІІІ- VII «Про затвердження бюджету Пухівської сільської ради на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає:головний бухгалтер Пухівської сільської ради Шкавера Л.Д.

3.      Про паспортизацію водних обєктів в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

4.      Про надання повноважень сільському голові.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

5.      Звернення до проектних організацій щодо виготовлення документації по водних обєктах в селі Пухівка.

6.      Земельні питання.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

7.    Про виконання рішень судів.

.

8. Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

9.      Різне.

3. До участі в роботі сесії запросити керівників структурних підрозділів сільської ради та працівників апарату, що відповідальні за винесені на розгляд сесії питання.

Сільський голова                                                                  М.Г. Труба