Про перенесення засідання позачергової сорок другої сесії сьомого скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 6 лист. 2019 р., 06:38 Секретар сільради

На підставі ст. 42, п.2 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту сільської ради :

1.  Перенести засідання  XLІI сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 31 жовтня 2019 року на 07 листопада 2019 року у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1.    Про внесення змін до рішення №5-І-VII від «05» листопада 2015 року «Про утворення виконавчого комітету Пухівської сільської ради»

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

2. Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

3.      Про паспортизацію водних обєктів в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

4.      Про надання повноважень сільському голові.

5.      Звернення до проектних організацій щодо виготовлення документації по водних обєктах в селі Пухівка.

6.      Земельні питання.

Доповідає: голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Щиголь Б.А.

7.    Про виконання рішень судів.

8.      Різне.

3. Розпочати роботу засідання XLІI сесії VII скликання Пухівської сільської ради сільської ради о 18.00  годині.