Про перенесення засідання позачергової сорок другої сесії сьомого скликання Пухівської сільської ради

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 01:00 Секретар сільради

1.  Перенести засідання  XLІI сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 24 жовтня 2019 року на 31 жовтня 2019 року у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

2. На засіданні сесії розглянути такі питання:

1. Про одноразову матеріальну допомогу жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

2.      Про паспортизацію водних обєктів в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

3.      Про надання повноважень сільському голові.

4.      Звернення до проектних організацій щодо виготовлення документації по водних обєктах в селі Пухівка.

Доповідає: сільський голова Труба М.Г.

5.      Земельні питання.

Доповідає: голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Щиголь Б.А.

6.    Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

7.      Різне.

3. Розпочати роботу засідання XLІI сесії VII скликання Пухівської сільської ради сільської ради о 18.00  годині.