Проект Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку села Пухівка на 2018 рік

опубліковано 8 лист. 2017 р., 06:46 Секретар сільради

Шановні односельці!

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» Пухівською сільською радою та її виконавчим комітетом розпочата розробка проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку нашого села на 2018 рік (далі – Програма).

Програма соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села Пухівка - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку села на наступний рік, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення сільських проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Просимо громадськість долучитися до розробки проекту Програми!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації  Програми до 15.12.2017 року  на електронну пошту: pukhivka@ukr.net або до виконавчого апарату сільської ради, за адресою: с. Пухівка, вул. Центральна, 118А.