Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

опубліковано 24 черв. 2016 р., 07:37 Секретар сільради

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Пухівської  сільської ради Броварського району Київської області  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Пухівка Пухівської сільської ради Броварського району Київської області».

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Пухівська сільська рада Броварського району Київської області виносить на публічне обговорення  проект рішення  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Пухівка Пухівської сільської ради Броварського району Київської області», аналіз  регуляторного впливу та звіт про відстеження результативності регуляторного акту.

Метою проекту рішення є забезпечення економічного регулювання земельних відносин в с. Пухівка, визначення розмірів плати за користування землею.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

07413, Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Центральна, 118А

e-mail:  pukhivka@ukr.net

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту, аналізу регуляторного впливу та звіт про відстеження результативності регуляторного акту розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Пухівської сільської ради Броварського району Київської області.

Зауваження та пропозиції  приймаються  протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення, аналізу його регуляторного впливу та звіту відстеження результативності.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

- письмово на адресу: 07413, Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Центральна, 118А, тел. 045-94-26-145,

- електронною поштою на адресу: pukhivka@ukr.net