ПОВІДОМЛЕННЯ

опубліковано 18 трав. 2018 р., 04:15 Секретар сільради   [ оновлено 18 трав. 2018 р., 05:20 ]

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до розпорядження сільського голови від 16 травня 2018 року за №51 створено робочу групу для вивчення питання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Соболівка, Парня, Літочки Літочківської сільської ради, села Літки Літківської сільської ради, села Рожни Рожнівської сільської ради, села Погреби Погребської сільської ради, села Зазим’є Зазимської сільської ради, села Рожівка Рожівської сільської ради, села Богданівка Богданівської сільської ради, села Пухівка Пухівської сільської ради в «Придеснянську» територіальну громаду з центром у селі Пухівка.

До складу робочої групи увійшли депутати сільської ради: Покидько Любов Іванівна, Писаренко Віктор Іванович, Покидько Олександр Володимирович; члени виконавчого комітету: Дорош Сергій Володимирович, Климась Ольга Максимівна, Дзюба Костянтин Степанович, Резаненко Микола Костянтинович та спеціаліст з юридичних питань Мамчур Андрій Петрович.

17 травня 2018 року відбулося перше ознайомлююче засідання робочої групи, в результаті якого дійшли висновку про необхідність вивчення роботи діючих, успішних територіальних громад Київської області, а саме: Пісківська громада Бородянського району Київської області.

За власні кошти робочої групи 21 травня 2018 року запланована  поїздка до вказаної громади.

ĉ
Секретар сільради,