Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

опубліковано 24 черв. 2016 р., 08:01 Секретар сільради   [ оновлено 24 черв. 2016 р., 08:02 ]

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Пухівської сільської ради

Відповідно до статей 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” №1160-ІУ від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх  об”єднань  Пухівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Пухівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків на 2017 рік»

Мета даного проекту рішення: цей регуляторний акт спрямований на забезпечення дотримання вимог діючого законодавства щодо місцевих  податків і зборів, відкритості і прозорості дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов'язаних зі справлянням обов'язкових місцевих зборів.

Впровадження регуляторного акта буде сприяти додатковим надходженням до місцевого бюджету; стимулюватиме забудовників до раціонального та ефективного використання об”єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  села; забезпечить створення рівних, чітко визначених умов для різних категорій суб”єктів господарювання.

Розробником цього документу виступає Пухівська сільська рада, до якої просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою: 07413, вул. Центральна, 118А с. Пухівка, Броварського району, тел. 26-145.

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Секретар ради                                                         А.Г. Писаренко