ОГОЛОШЕННЯ!!!!

опубліковано 12 серп. 2019 р., 04:00 Секретар сільради

Шановні жителі села Пухівка!

Згідно ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» кожен громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація жителів є надійною базою для інформаційного забезпечення прогнозування і управління соціально-економічним розвитком України, включаючи планування та реалізацію бюджетного процесу, здійснення виваженої соціально-демографічної політики, регулювання міграційних процесів.

Просимо власників будинків зареєструвати новонароджених дітей, дітей дошкільного віку та підлітків які не мають реєстрації.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до сільської ради. Робочі дні: понеділок, вівторок, четвер та пятниця з 08.30 до 16.30. (обідня перерва з 12.00. до 13.00)