ОГОЛОШЕННЯ!!!

опубліковано 3 квіт. 2019 р., 03:17 Секретар сільради

Шановні мешканці с. Пухівка

Пухівська сільська рада повідомляє про те, що на виконання розпорядження Броварської районної державної адміністрації за №89 від 14.03.2019 року, розпорядження в. о. сільського голови Писаренко А.Г. за № 26 від 18 березня 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Пухівської сільської ради за №10 від 28 березня 2019 року на території села Пухівка, в період з 18 березня по 18 травня 2019 року проходить двомісячник благоустрою.

Відповідно до «Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в селі Пухівка Броварського району Київської області» громадяни зобов’язані:

- складувати побутові відходи, опале листя, органічні рештки тощо в індивідуальних господарствах на території присадибної ділянки у компостних ямах, або купах для подальшого використання їх як органічного добрива;

- утримувати собак на прив’язі, або без прив’язі лише в закритих дворах, щоб виключити можливість їх загрози здоров’ю громадян.

забороняється:

- вивозити і вивантажувати відходи, траву, гілки, деревину, листя, сміття, використану тару, зокрема пляшки виготовлені з полімерних матеріалів, в не відведених для цього місцях, а саме: на вулицях, прибудинкових територіях, біля водойм, лісосмугах, ярах та канавах;

- засмічувати папером, недопалками, ганчір’ям, пляшками, поліетиленовими пакетами, іншими відходами та предметами вулиці, площі, парки, сквери, пляжі та інші громадські місця.

- складувати будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків;

- захаращувати придорожні території.

Просимо Вас прийняти активну участь у двомісячнику благоустрою с. Пухівка, а також прибрати території біля власних дворів!!!