опубліковано 25 лип. 2016 р., 05:07 Секретар сільради

VII сесією УІІ скликання  Пухівської сільської ради прийнято  рішення  від 15 липня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  для земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для ведення садівництва в с. Пухівка вул. Набережна. Виготовлення детального плану території буде здійснюватись з обов'язковим виконанням екологічних, санітарних, містобудівних норм.

Розроблений проект детального плану території буде оприлюднений згідно Постанови Кабінету Міністрів № 555 від 25.01.2001 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» для подальшого розгляду та врахування пропозицій громадськості.