Дошка оголошення


Повідомлення

опубліковано 18 січ. 2019 р., 00:02 Секретар сільради   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 00:03 ]

ТОВ "Будіндустрія-Сервіс ЛТД" про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ОГОЛОШЕННЯ!!!

опубліковано 17 січ. 2019 р., 23:14 Секретар сільради

ШАНОВНІ

МЕШКАНЦІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!

 

Відповідно до ст.10 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру виборців.

На 31 березня 2019 року Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані.

Для уточнення персональних даних, запрошуємо виборців:

- яким виповнилось 18 років;

- які ставали на консульський облік в відомчих установах МЗС;

- які проходили строкову військову службу і демобілізувались;

- які звільнились з установ виконання покарань;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Запрошуємо всіх виборців Броварського району перевірити у Реєстрі виборців свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, 15: (каб. 135, 136 )(понеділок — четвер з 8.00 до 17.00 год., п'ятниця з 8.00 до 15.45 год.).

При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Хто отримав паспорт у вигляді ID картки обов’язково мати додаток.

Для зручності виборців, службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Для того щоб перевірити свої персональні дані, необхідно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців за посиланням www.drv.gov.ua на вкладку “Особистий кабінет виборця”, зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, після чого ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Звертаємо вашу увагу на те, що згідно постанови Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, виборці які не можуть проголосувати на виборчій дільниці до якої відносяться згідно зареєстрованого місця проживання, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування до 25 березня 2019 року включно.

 

Про скликання ХХХІV сесії VII скликання від 24.01.2019 року

опубліковано 17 січ. 2019 р., 04:54 Секретар сільради

24 січня 2019 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХХІV сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.    Про продовження терміну дії цивільно-правового договору з Пшеничною Л.І.   

                               Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

2.    Про надання одноразової матеріальної допомоги.

                                Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І

3.       Про виконання рішень судів.

                               Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

4.    Земельні питання.

                               Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Ковальчук В.І.

 

5.       Різне.

 

Без названия

опубліковано 17 січ. 2019 р., 04:08 Секретар сільради   [ оновлено 17 січ. 2019 р., 23:25 ]


Про скликання ХХХІІІ сесії VII скликання від 20.12.2018 року

опубліковано 12 груд. 2018 р., 00:10 Секретар сільради   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 00:12 ]

20 грудня 2018 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХХІІІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.    Про затвердження бюджету на 2019 рік

                               Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

2.    Про затвердження програм на 2019 рік.

                               Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

3.    Про затвердження плану роботи сільської ради на 2019 рік

                               Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

4.    Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Пухівської сільської ради на 2019 рік.

                               Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

5.      Про розгляд клопотань ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД».

     Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

 

6.    Земельні питання.

                               Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Ковальчук В.І.

7.       Різне.

 

Про скликання ХХХІІ сесії VII скликання

опубліковано 28 лист. 2018 р., 01:44 Секретар сільради   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 01:47 ]

30 листопада 2018 року о 16.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться засідання XХХІІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


1. Про зміни до бюджету на 2018 рік.

            Доповідає: головний бухгалтер сільської ради Шкавера Л.Д.

     2. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

     3. Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

 4. Різне 

Про перенесення другого пленарного засідання ХХХІ сесії

опубліковано 16 лист. 2018 р., 00:06 Секретар сільради

Перенести друге пленарне засідання  XХХІ сесії VII скликання Пухівської  сільської ради з 15 листопада 2018 року на 22 листопада 2018 року у зв’язку з неявкою більшої частини депутатів.

 2. Порядок  денний другого пленарного засідання ХХХІ сесії сільської ради залишити без змін.

 3. Розпочати роботу другого пленарного засідання XХХІ сесії VII скликання Пухівської сільської ради сільської ради о 18.00 годині. 

Гаряча лінія Київської обласної державної адміністрації

опубліковано 15 лист. 2018 р., 01:23 Секретар сільради

ВІДКРИТО ГАРЯЧУ ЛІНІЮ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту zvern@koda.gov.ua.

Відповідно до ст.40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та з метою всебічного вивчення громадської думки в Київській обласній державній адміністрації відкрито гарячу телефонну лінію.

На гарячу лінію Київської облдержадміністрації громадяни можуть звернутися щодо питань по області, які належать до компетенції Київської ОДА. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год.

Нагадуємо, вчора під час зустрічі з жителями селища Коцюбинського очільник області Олександр Терещук надав доручення організувати ефективну роботу гарячої лінії Київської обласної адміністрації.

Порядок поділу майна подружжя при розлученні. Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

опубліковано 12 лист. 2018 р., 23:24 Секретар сільрадиПавле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак, так сталося, що вирішили далі жити окремо. В принципі претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на розділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.

Микола Троць

Чи може колишнє подружжя самостійно розділити майно?
Звичайно, може. Для цього слід укласти відповідний договір, який треба нотаріально посвідчити. Більше того, практика свідчить: досягнення домовленості між дружиною і чоловіком щодо користування майном є найкращим варіантом, який економить час та зберігає нерви колишніх членів подружжя. 

Що робити, якщо члени подружжя не знайшли спільної мови?
Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, в такому разі спір може бути вирішений судом. 
За загальним правилом, частки майна дружини та чоловіка у разі поділу є рівними. Однак, це правило не є аксіомою. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, які мають істотне значення. 
Наприклад, якщо один з подружжя не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дітей, приховував заробітки й статки, знищив чи пошкодив спільне майно, суд може збільшити розмір частки на користь другого члена подружжя.

Чи впливає на поділ майна те, з ким житимуть діти?
Судова практика свідчить про те, що частка майна дружини або чоловіка може бути збільшена, якщо з ними проживають діти до досягнення повноліття й навіть дорослі, якщо вони є непрацездатними.
Однак, у цьому випадку розмір аліментів, які одержує той з батьків, з ким проживають діти, має бути визнаним недостатнім для забезпечення фізичного чи духовного розвитку дитини, або її лікування.
Також варто враховувати новації законодавства, внесені в рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, відповідно до яких діти мають право на майно, що є у спільній сумісній власності батьків і дітей.
Якщо виділ на користь дітей майна неможливий, вони мають право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки. 

Де можна отримати більш детальну інформацію?
Щоб отримати більше детальну інформацію, консультацію щодо вашого конкретного випадку чи пораду щодо оформлення необхідних документів звертайтеся до нашої системи безоплатної правової допомоги.
Дізнатись, де розташований найближчий до вас центр або бюро надання безоплатної правової допомоги, можна за телефоном контакт-центру системи БПД 0 (800) 213-103 цілодобово та безкоштовно в межах України.

Про скликання ІІ пленарного засідання ХХХІ сесії

опубліковано 12 лист. 2018 р., 23:11 Секретар сільради   [ оновлено 12 лист. 2018 р., 23:13 ]

15 листопада 2018 року о 18.00 в приміщенні Пухівської сільської ради відбудеться друге пленарне засідання XХХІ сесії VII скликання
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям села Пухівка.

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

 2. Про виконання рішень судів.

Доповідає: секретар сільської ради Писаренко А.Г.

 

3. Про внесення змін до рішення про місцеві податки і збори на 2019 рік

Доповідає: голова комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу Покидько Л.І.

 

4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Доповідає: секретар комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Климась М.І.

5. Різне1-10 of 130

Comments