Пожежна охорона

    Вогонь - одна із найгрізніших стихій. Тому, щоб попередити біду, а коли вона, не дай Бог, трапляється, то зробити все можливе для швидкого її подолання і працює пожежна команда села Пухівка. Цілодобову службу у селі несуть водії-пожежники Козуля Сергій Євгенович, Пиндюра Юрій Вікторович, Висоцький Сергій Олексійович, Михайло Володимирович Тетерук.
    Наша пожежна команда завдяки підтримці сільської влади у повному обсязі забезпечена пальним, вчасно виплачується заробітна плата.Тому ми робимо все можливе, щоб ефективно боротися із вогненною стихією, - розповідає старший водій-пожежник . - Для того, щоб ефективно боротися із вогнем, ми постійно вдосконалюємо свою майстерність. Обидва пожежні автомобілі утримуємо у зразковому технічному стані. Підтвердженням цьому можуть бути складні пожежі, які ми ліквідовували своїми силами чи не давали розгорятися до приїзду підмоги з Броварів. Відмінно ми спрацювали і під час великих загорянь торфовищ на околиці села влітку 2006 та 2009 років.
    Під час щорічних районних змагань серед сільських пожежних команд пухівчани демонструють хороші результати. Отже, до боротьби із стихією вогнеборці села Пухівка завжди готові.

Comments