Будинок культури

    
З діда-прадіда пухівчан супроводжують пісні: веселі та тужливі, народні, місцевих авторів та відомих композиторів.
    «У Пухівці живе старенька мама...» Це слова із пісні, яка стала неофіційним гімном нашого придеснянського села. Текст - талановитої землячки Віри Холошвій, музику написав Драгомирецький , а виконує ансамбль "Пухівчанка".
     - Пісня вдалася, бо кожний, хто причетний до її створення, вкладав у неї часточку свого серця, - говорить керівник жіночого вокального колективу «Пухівчанка» В.В.Сулима. - Із членами цього колективу,кожною співачкою працювати і легко, і приємно, бо Бог обдарував їх прекрасними голосами, а найголовніше - любов’ю до пісні та рідного краю.
    Щедро діляться із земляками своїми талантами учасники колективу "Пухівчанка".Традиційно,  до кожного свята готується оригінальна програма.
    Пухівчани щиро дякують аматорам сцени і за змістовні Різдвяні свята, театралізовані дійства - вечорниці, великі концерти час загально сільських свят. Особлива увага приділяється підготовці та проведенню Днів села та Перемоги, 8 березня, Захисників Вітчизни, Новорічні.
    Однією із найхарактерніших рис культурного процесу у Пухівці є бажання причетних до цієї справи зберегти для нинішнього і наступних поколінь культурні надбання наших пращурів. Саме у Пухівці ще за радянських часів було відновлено старовинне свято Івана Купала, яке традиційно відбувається на березі красуні Десни. Колектив "Пухівчанки" забезпечує музичний супровід і цього традиційного театралізованого дійства.
    У центрі нашого села будується культурно-соціальний центру, де розташуються Будинок культури із великою глядацькою залою, поштове відділення, бібліотека, кафетерій. Тут також передбачено приміщення для гурткової роботи де свої вміння та таланти відточуватимуть як учні школи, так і молодь села. Пройде зовсім небагато часу, і культурно-соціальний центр гостинно розчинить свої двері для тих, хто любить пісню, танок, художнє слово. Будуть створені умови для занять гуртковою роботою. Передбачено приміщення, де розташуєтеся музей Пухівки. Сільський голова Микола Григорович Труба разом із активом села вже зібрав велику кількість предметів старовини, різноманітні фото. У експозиції музею будуть спогади старожилів, а також копії матеріалів, які зберігаються в архівах Києва, Чернігова та Броварів. Адже обов’язок сучасників - зберегти і передати славне минуле Пухівки наступним поколінням. 
    Поруч із культурно-соціальним центром розташується сільський парк та торговий майдан з усім необхідним як для продавців, так і покупців.
Comments